školní družina - akce

Vycházka ve školní družině
Konečně se zadařilo, zimní počasí se umoudřilo a my se s dětmi poprvé vydaly bobovat. Počasí nám přálo, sluníčko svítilo a děti si to parádně užily. Trošičku mokří, malinko promrzlí, zasloužile utahaní, ale s krásnými zážitky si to rádi zopakujeme.

p. vychovatelky

Svíčkárna Rodas a Krokodýlek Olomouc
V úterý 30. 10. se děti ze školní družiny vypravily na výlet. První zastávkou byla svíčkárna. S blížícími se vánočními svátky bylo naše vyrábění tematicky zaměřeno na Vánoce. Děti si samy namáčely svíčky do barevného vosku, lepily vánoční obrázek, odlévaly voskové ořechové skořápky. S plnými batohy svíček jsme nastoupili do autobusu a pokračovali dál směr zábavné centrum Krokodýlek. Užili jsme si skvělou zábavu na průlezkách, skluzavkách, motorkách, skákacích hradech nebo také střílení balónků z kanónů. Když je někde dobře, tak čas utíká rychleji. Trochu unavení, ale spokojení z vydařeného výletu jsme se vraceli domů.