akce + fotografie - 2017/2018

Školní akademie

V úterý 26. června se po 15:00 hodině zaplňovala sokolovna rodiči žáků školy, prarodiči, absolventy i další veřejností, aby zhlédli program, který si připravili kokorští žáci pod vedením svých vyučujících. Moderování školní akademie se tentokrát ujala Lucinka Bradová a Maruška Zapletalová z IX. třídy. Akademii zahájila paní ředitelka a před programem pozvala na pódium žáky, kterým byla udělena pochvala ať už za vzornou přípravu na vyučování, svědomité plnění školních povinností nebo reprezentaci školy v soutěžích či kulturních akcích. Pochvalu třídní paní učitelky si odnášelo 43 žáků a 5 žáků bylo oceněno pochvalou ředitelky školy, je to více než třetina žáků. A pak už zahájila 4. třída cirkusovým vystoupením, pohyb s nářadím si připravili také druháčci. Nechyběly ani tance, nejmladší žáci potěšili tančením s plaveckými kruhy, nejstarší na I. stupni zase country tancem, 6. třída pobavila Piráty z Karibiku, 7. úsměvným Tak šel čas. Sólově vystoupila Lucinka Bradová (zpěv), mažoretka Martinka Tomášková, Marianka Ryšánová (housle), Dorotka Bolfová (klarinet). Krásné bylo také vystoupení p. uč. Svozilové (housle) s Lucinkou Bradovou (klavír). Děvčata z II. stupně pobavila scénkami Popoluška a Perníková chaloupka. Školní akademii zakončilo Pirátské bubnování v podání žáků 3. třídy.