Lyžařský výcvik

Tak jako všichni milovníci zimních sportů, vyrazili jsme i my na pětidenní lyžařský výcvik, tentokrát do skiareálu Říčky v Orlických horách. Letos děti projevily abnormálně velký zájem, celkem se výcviku zúčastnilo 53 žáků od 1. do 9. ročníku a 5 dospělých. Ubytováni jsme byli v horské chatě Skiklub, kde se o nás vzorně starali a odkud jsme se každý den dopravovali skibusem na sjezdovku. Zima byla letos opravdu pořádná, sněhu víc než dost a všichni jsme si lyžování dosyta užili a o něco víc jsme zase vypilovali své lyžařské dovednosti. I ti, kteří stáli na lyžích poprvé, dokázali na konci kurzu sjet celou sjezdovku. Protože nás letos bylo opravdu hodně, velmi si ceníme pomoci dvou tatínků, pana Tomáše Jemelky a pana Rostislava Kováře, kteří nám pomohli s odvozem zavazadel tam i zpět. Za to jim patří velký dík.

ZŠ a MŠ Kokory