Bobování v TV

Žáci 1. stupně velmi rádi v zimním období vymění tělocvičnu za pobyt v přírodě spojený s bobováním. Navíc když k tomu svítí sluníčko, je to dvojnásobný zážitek. Jestli někdo váhá, co to má společného s tělesnou výchovou, tak napovíme. Vydat se na kopec (zimní turistika), jízda na bobech (adrenalin + nácvik správné techniky jízdy), pohyb ve sněhu (je náročnější než v jiném ročním období), udělat stoj na hlavě ve sněhu (taky žádná sranda) a už jen obléct se do zimní přírody a všechny děti zkontrolovat (zážitek hlavně pro paní učitelky). Bobujeme na Bramboře, u myslivecké chaty nebo u česačky. K myslivecké chatě to máme 1,5 km. Tam si to oblíbili čtvrťáci. Snad se nám letos vydaří i bruslení na rybníku!