Recitační soutěž

Na valentýnský svátek, 14.2., se v naší škole uskutečnil další ročník tradiční recitační soutěže. Odvážlivci, kteří vystoupili před porotou a početným obecenstvem, byli rozděleni do pěti kategorií podle tříd. Mezi jednotlivými kategoriemi se diváci pobavili u nesoutěžních vystoupení, která si připravila děvčata ze čtenářského klubu. Scénky i hudební vystoupení sklidily potlesk, stejně jako recitátoři. Porota neměla snadné rozhodování, jelikož všichni zúčastnění přistupovali ke svým vystoupením svědomitě a nejednou je obohatili o herecký výkon. Nakonec porota rozhodla takto:

I. kategorie
1. místo E.Grohová
2. místo G. Herynková
3.místo A .Chroboková (MŠ)

II. kategorie
1. místo S.Červenáková
2. místo F. Vaněk
3.místo G. Horáková

III. kategorie
1. místo M. Mičkal
2. místo I. Niessnerová
3.místo L. Horáková

IV. kategorie
1. místo E. Jurečková
2. místo T. Mandrholcová
3.místo J. Hradilová

V. kategorie
1. místo V. Marková
2. místo A. Jurečková
3.místo V. Červenáková

Rolí moderátorek se zhostila děvčata A. Jurečková a T. Zlámalová. Nejlepší recitátoři byli vybráni k reprezentaci naší školy v okresní soutěži dětských recitátorů, která se uskuteční ve SVČ Atlas a BIOS Přerov. Za pěkné výkony byli soutěžící odměněni diplomem a drobností v podobě sladkosti nebo věcné ceny. Všem zúčastněným patří poděkování a věříme, že si odnesli pocit příjemně stráveného odpoledne.

Mgr. M. Medříková