Olympijský běh

Ve středu 19. 6. 2019 se naše škola zúčastnila olympijského běhu. Všechny děti si mohly vyzkoušet svou kondici na trase 900 m dlouhé, která začínala na točně a vedla kolem rybníka. I přes velmi horké počasí se podařilo některým žákům uběhnout tuto vzdálenost za velmi krátký čas. Žáci byli rozděleni na tři kategorie podle ročníků. V 1. kategorii (1. a 2. třída) obsadili první tři místa Radim Ivánek, Eliška Grohová a Petr Chovanec, ve 2. kategorii (3. a 4. třída) Patrik Spáčil, Filip Vaněk a Petr Vysloužil a v poslední 3. kategorii (5. – 7.) se umístili Petr Dang, Adam Horák a Jakub Matýsek. Nejlepší běžec ze všech účastníků byl Petr Dang s časem 3:42. Všichni žáci, kteří se běhu účastnili, dostali po vyhlášení výsledků malé odměny.