Slavnost vysvědčení

Odpoledne předposledního dne školního roku patřilo našim deváťákům. Tradiční slavnost vysvědčení se konala za přítomnosti starostky obce Kokory, rodičů dětí a pedagogického sboru. Žáci deváté třídy měli připravenou prezentaci, která nás provedla momenty z uplynulých devíti let. Nechyběla ani závěrečná písnička, kterou se definitivně rozloučili se svou povinnou školní docházkou. Kromě vysvědčení dostali žáci i pamětní listy. Se slzou v oku a s napjatým očekáváním nových zážitků a zkušeností na školách, které si deváťáci zvolili, vyšli naproti sluncem zalitým prázdninám. Přeji našim deváťákům úspěšný start do nové životní etapy a všem dětem i dospělým pohodové prožití zasloužených dnů volna a odpočinku!

Mgr. Miroslava Medříková