Návštěva 1. třídy

I prvňáčci byli kdysi předškoláci! A to si právě ve středu 20. listopadu připomněli, když je ve třídě navštívily děti z mateřské školy, spolu se svými učitelkami. Ve společné hodině si zopakovaly poznávání barev formou věšení prádla na šňůrku, procvičily rytmizaci slov, vyzkoušely si nakreslit obrázek podle sluchového popisu paní učitelky a v neposlední řadě každý dostal pracovní list, který s dopomocí prvňáčka vypracovávaly. Jako další následovala prohlídka hodin v jednotlivých třídách ZŠ, kdy největší zážitek pro budoucí prvňáčky byla návštěva 9. třídy, kde jsou už opravdu velké děti. Ke konci společné hodiny s 1. třídou naši předškoláci dostali od paní učitelky odznak s logem „Chystáme se do školy“. Společná hodina byla tedy u konce a už teď se velmi těšíme na další společné setkání s 1. třídou.