Žáci

1. třída
Třídní učitelka: Mgr. Irena Svozilová
1. BARTL Radomír
2. BITALA Oliver
3. FIZEK Leonard
4. HORÁK Jaroslav
5. KLUKA Robert
6. KNOP David
7. NEVŘELA Jan Antonín
8. PAVONI Jan
9. VALDIVIA Samuel
10. VESELSKÝ Viktor
11. CHROBOKOVÁ Alena
12. ŠROMOTOVÁ Martina

2. třída
Třídní učitelka: Mgr. Jarmila Jurečková
1. JEMELKA Ondřej
2. JUREČKA František
3. KNOB Daniel
4. KOUTNÝ Denis
5. MINAŘÍK David
6. MOCIAN Sebastian
7. ZLÁMAL Marek
8. BARTLOVÁ Nela
9. BROSTEANU Isabella
10. DOHNALOVÁ Adéla
11. CHYTILOVÁ Veronika
12. NESVADBOVÁ Tereza
13. OTČENÁŠKOVÁ Alena

3. třída
Třídní učitelka: Mgr. Jana Mojdlová
1. GURVAI Vojtěch
2. KRÁČMAR Jiří
3. PFLEGER David
4. STOJAN Stanislav
5. ZVONAR Mykhailo
6. BITALOVÁ Štěpánka
7. BOUDOVÁ Klára
8. DĚRDOVÁ Lucie
9. GROHOVÁ Eliška
10. HERYNKOVÁ Gabriela
11. KUPKOVÁ Klára
12. MORESOVÁ Marie
13. RÝCOVÁ Elen
14. ŠIMKOVÁ Maria Feodora
15. VAŠUTOVÁ Veronika Anna

4. třída
Třídní učitelka: Mgr. Jana Novotná
1. CHOVANEC Petr
2. IVÁNEK Radim
3. JEMELKA Filip
4. JUHÁS Petr
5. KAJNAR Jiří
6. KLUKA Samuel
7. MANDÁT Mikuláš
8. MINISTR Lukáš
9. VAŠICA Jonáš
10. ZAPLETAL Jakub
11. ČERVENÁKOVÁ Sára
12. CHYTILOVÁ Klára
13. JUREČKOVÁ Michaela
14. KOVÁŘOVÁ Klára
15. MINISTROVÁ Alena
16. MINISTROVÁ Kateřina

5. třída
Třídní učitelka: Mgr. Jana Oslancová
1. AJDARÓW Robin
2. BÍLÝ Vojtěch
3. BOTOS Mathias
4. DAŇA Filip
5. DĚRDA Jan Pavel
6. OBRUČA Ondřej
7. PŘIKRYL Tomáš
8. REMIAŠ Jakub
9. SPÁČIL Patrik
10. STISKÁLEK Ondřej
11. VANĚK Filip
12. HORÁKOVÁ Aneta
13. KRÁČMAROVÁ Aneta
14. MANDÁTOVÁ Zoja
15. PATERLINI Ingrid
16. POLÁKOVÁ Veronika
17. RABOVÁ Petra
18. RÝCOVÁ Nikol
19. SPÁČILOVÁ Ester
20. ŠROMOTOVÁ Helena

6. třída
Třídní učitelka: Mgr. Simona Odstrčilová
1. MEIZNER Hugo
2. MIČKAL Martin
3. MIKLÍK Štěpán
4. VYSLOUŽIL Petr
5. ZMRZLÍK Tomáš
6. DĚRDOVÁ Ema
7. DOBEŠOVÁ Pavlína
8. JUREČKOVÁ Štěpánka
9. KNOBOVÁ Karolína
10. KOVAŘÍKOVÁ Linda
11. KUSENDOVÁ Veronika
12. NIESSNEROVÁ Ivana
13. PILCOVÁ Martina
14. ROTTENBERGOVÁ Anna
15. ŠROMOTOVÁ Nicol
16. ZVONAR Yaroslava

7. třída
Třídní učitelka: Mgr. Miroslava Medříková
1. BOUDA Daniel
2. HORÁK Adam
3. PAVLÍK Viktor
4. PŘIKRYL Jakub
5. SKROVNÝ Matyáš
6. STISKÁLEK Štěpán
7. VAŠUT Samuel
8. ČECHOVÁ Jiřina
9. ČERVENÁKOVÁ Nela
10. DOHNALOVÁ Tereza
11. GROSSMANNOVÁ Elena
12. HABÁŇOVÁ Lucie
13. HLAVINKOVÁ Lucie
14. JEMELKOVÁ Veronika
15. KONEČNÁ Tereza
16. KOVÁŘOVÁ Veronika
17. MATUŠKOVIČOVÁ Veronika
18. MIKUŠOVÁ Simona

8. třída
Třídní učitelka: Mgr. Luděk Gregor
1. DĚRDA Jakub
2. KRÁČMAR Lukáš
3. MATÝSEK Jakub 
4. POLÁK Vítek
5. REMIAŠ Patrik
6. ŠNAJDÁREK Jiří
7. ZICHA Adam
8. BOLFOVÁ Dorota
9. HORÁKOVÁ Tereza
10. CHROBOKOVÁ Adéla
11. MALÁTKOVÁ Adéla
12. NOVÁ Nela
13. RYŠÁNOVÁ Mariana

9. třída
Třídní učitelka: Mgr. Denisa Biskupová
1. BURDI Andreé Wilhelm
2. DANG Petr
3. HOLČÁK Jan 
4. DĚRDOVÁ Tereza
5. ELIÁŠOVÁ Vendula
6. DOHNALOVÁ Michaela
7. DUČAYOVÁ Štefania
8. HRADILOVÁ Jiřina
9. JUREČKOVÁ Eliška
10. KOVAŘÍKOVÁ Vendula
11. MANDRHOLCOVÁ Tereza