naše logo

naše logo

menu

úvodní stránka
charakteristika školy
zaměstnanci
kontakty
základní informace
žáci
školská rada
dokumenty
projekty EVVO
akce + fotografie
volba povolání
zájmové kroužky
školní družina
mateřská škola
školní jídelna
spolupráce
se zahraniční školou
napsali o nás
registr oznámení
napište nám
autor stránek

EU peníze školám

naše obec




 

žáci


1. třída
Třídní učitelka: Mgr. Jana Mojdlová
1. GURVAI Vojtěch
2. KRÁČMAR Jiří
3. PFLEGER David
4. STOJAN Stanislav
5. ZVONAR Mykhailo
6. BITALOVÁ Štěpánka
7. BOUDOVÁ Klára
8. DĚRDOVÁ Lucie
9. GROHOVÁ Eliška
10. HERYNKOVÁ Gabriela
11. KUPKOVÁ Klára
12. MORESOVÁ Marie
13. RÝCOVÁ Elen
14. VAŠUTOVÁ Anna Veronika

2. třída
Třídní učitelka: Mgr. Jana Novotná
1. CHOVANEC Petr
2. IVÁNEK Radim
3. JEMELKA Filip
4. JUHÁS Petr
5. KAJNAR Jiří
6. KLUKA Samuel
7. MANDÁT Mikuláš
8. MINISTR Lukáš
9. TÁBORSKÝ Adam
10. VAŠICA Jonáš
11. ZAPLETAL Jakub
12. ČERVENÁKOVÁ Sára
13. HORÁKOVÁ Gabriela
14. CHYTILOVÁ Klára
15. JUREČKOVÁ Michaela
16. KOVÁŘOVÁ Klára
17. MINISTROVÁ Alena
18. MINISTROVÁ Kateřina

3. třída
Třídní učitelka: Mgr. Jana Oslancová
1. AJDARÓW Robin
2. BÍLÝ Vojtěch
3. DAŇA Filip
4. DĚRDA Jan Pavel
5. DOLEŽEL Lukáš
6. CHRASTINA Václav
7. OBRUČA Ondřej
8. PŘIKRYL Tomáš
9. REMIAŠ Jakub
10. SPÁČIL Patrik
11. STISKÁLEK Ondřej
12. VANĚK Filip
13. HORÁKOVÁ Aneta
14. CHRASTINOVÁ Marie
15. KRÁČMAROVÁ Aneta
16. MANDÁTOVÁ Zoja
17. POLÁKOVÁ Veronika
18. RABOVÁ Petra
19. RÝCOVÁ Nikol
20. SPÁČILOVÁ Ester
21. ŠROMOTOVÁ Helena

4. třída
Třídní učitelka: Mgr. Irena Svozilová
1. MEIZNER Hugo 
2. MIČKAL Martin 
3. MIKLÍK Štěpán 
4. VYSLOUŽIL Petr 
5. ZMRZLÍK Tomáš
6. DĚRDOVÁ Ema
7. DOBEŠOVÁ Pavlína
8. JUREČKOVÁ Štěpánka
9. KNOBOVÁ Karolína 
10. KOVAŘÍKOVÁ Linda 
11. KUSENDOVÁ Veronika
12. NIESSNEROVÁ Ivana
13. PILCOVÁ Martina
14. ROTTENBERGOVÁ Anna 
15. ŠROMOTOVÁ Nicol 
16. ZVONAR Yaroslava

5. třída
Třídní učitelka: Mgr. Hana Ezz Al Dean
1. BOUDA Daniel
2. HORÁK Adam
3. PAVLÍK Viktor
4. PŘIKRYL Jakub
5. SKROVNÝ Matyáš
6. STISKÁLEK Štěpán
7. VAŠUT Samuel 
8. ZACHRDLE Filip
9. ZACHRDLE Matěj
10. ČECHOVÁ Jiřina
11. ČERVENÁKOVÁ Nela
12. DOHNALOVÁ Tereza
13. GROSSMANNOVÁ Elena
14. HABÁŇOVÁ Lucie
15. HLAVINKOVÁ Lucie
16. HORÁKOVÁ Laura
17. JEMELKOVÁ Veronika
18. KONEČNÁ Tereza
19. KOVÁŘOVÁ Veronika
20. MATUŠKOVIČOVÁ Veronika
21. MIKUŠOVÁ Simona

6. třída
Třídní učitelka: Mgr. Jana Jemelková
1. DĚRDA Jakub
2. KRÁČMAR Lukáš
3. MATÝSEK Jakub 
4. POLÁK Vítek
5. REMIAŠ Patrik
6. ŠNAJDÁREK Jiří
7. ZICHA Adam
8. BOLFOVÁ Dorota
9. ČAPKOVÁ Michaela 
10. HORÁKOVÁ Tereza
11. CHROBOKOVÁ Adéla
12. MALÁTKOVÁ Adéla
13. NOVÁ Nela
14. RYŠÁNOVÁ Mariana

7. třída
Třídní učitelka: Mgr. Denisa Biskupová

1. BURDI Andreé Wilhelm
2. DANG Petr
3. HOLČÁK Jan 
4. DĚRDOVÁ Tereza
5. ELIÁŠOVÁ Vendula
6. Dohnalová Michaela
7. DUČAYOVÁ Štefania 
8. HRADILOVÁ Jiřina 
9. JUREČKOVÁ Eliška 
10. KOVAŘÍKOVÁ Vendula
11. MANDRHOLCOVÁ Tereza 


8. třída
Třídní učitelka: Mgr. Simona Odstrčilová

1. BITALA Ondřej
2. DRABIŠČÁK Lukáš
3. DROBNÝ Adam
4. OBRUČA Daniel
5. POLÁK Jaroslav
6. PŘIKRYL Lukáš 
7. TEMLÍK Vojtěch
8. ZAPLETAL Jiří
9. ČERVENÁKOVÁ Veronika
10. HLAVINKOVÁ Anna
11. HRYADIL Alina
12. MARKOVÁ Viktorie
13. RYŠÁNOVÁ Magdaléna
14. VYSLOUŽILOVÁ Lucie
15. ZAORALOVÁ Natálie
16. ZLÁMALOVÁ Terezie
17. ZMRZLÍKOVÁ Nikola 

9. třída
Třídní učitelka: Mgr. Miroslava Medříková 

1. DOBEŠ Šimon
2. MEIZNER Nicolas
3. POLÁK Martin
4. PFLEGER Zdeněk
5. BURDIOVÁ Constance Marié
6. GAJDOVÁ Viktorie
7. JUREČKOVÁ Anežka
8. JURNÍKOVÁ Ivone
9. KUBÍČKOVÁ Eva
10. VÁLKOVÁ Jana
11. VAŠUTOVÁ Tereza 



 

úřední e-deska

úřední e-deska

Šablony 1

Výzva č. 56

akce v MŠ

akce v ŠD