Pasování na čtenáře: Z prvňáčků se stali oficiální čtenáři
Slavnostní chvíle plná hrdosti a radosti se odehrála přímo ve třídě našich prvňáčků. Po měsících usilovné práce s písmenky byli žáci oficiálně pasováni na čtenáře.
Vzácnými hosty této události byly paní starostka a paní knihovnice, které děti osobně pasovaly na čtenáře a k jejich velkému úspěchu jim všem pogratulovaly. Malí školáci nejprve předvedli své čtenářské dovednosti a složili slavnostní slib, že budou knížky opatrovat a rádi číst.
Za odměnu si domů hrdě odnesli krásnou pohádkovou knihu, čtenářský glejt a také něco na zub.
Věříme, že pro děti to byla velká motivace a mohou být pyšní na to, co během prvního roku ve škole dokázaly.
Mgr. Jana Novotná



































