Škola v přírodě

Děti z 1. stupně ZŠ a MŠ Kokory dorazily včera 17. 6. 2024 ráno do Outdoor resortu Březová, kde zahájily svůj pobyt na škole v přírodě. Za slunečného počasí se nalodily do autobusu, připravené na dobrodružství a nové zážitky, zatímco rodiče se s nimi loučili máváním a několika slzičkami.

První den mají již za sebou a hned se pustily do aktivit. Vyzkoušely si lezení na horolezecké stěně, což pro ně byla nejen výzva, ale i velká zábava. Mnoho dětí překonalo své strachy a dokázalo vyšplhat až na vrchol. Dále se měly možnost seznámit s koňmi a vyzkoušet si jízdu, což pro mnohé z nich byl nezapomenutelný zážitek.

Před nimi je ještě mnoho dalších aktivit a dobrodružství. Přejeme jim, ať si školu v přírodě užijí naplno a vrátí se plné nezapomenutelných zážitků a dojmů.

4. den
Tento den proběhla návštěva hradu Sherwood. Děti prošly čarodějnickou stezku Dolmen, zahrály si hon na prasečí ocásky (1., 2., 3. a přípravná třída) a vyzkoušely si “Bung run”.

3. den
Děti si prošly pirátskou vesnici, stavěly domky pro skřítky, malovaly “Angry Birds” a nakonec i vystřihovaly a běhaly prasečí štafetu 🙂 Večer proběhlo opékání špekáčků a hermelínů.

2. den
V lanovém centru byla 2. třída (Ondra H., Sabča B.), 3. třída, 4. třída (Viky, Sam, Marťa) a 5. třída (Marek, František, Alenka). Jsou to borci, že to zvládli projít. A kdo se bojí nesmí…do strašidelné věže, vešli a zase vyšli žáci z 3., 4. i 5. třídy. A bazén nemohl chybět! Večer proběhla ohňová show.

1. den