Slavnostní oběd pro 9. třídu

Ve středu 24. 6. 2026 připravila paní vedoucí školní jídelny s našimi kuchařkami pro deváťáky a jejich hosty slavnostní tabuli na zahradě školy pod košatou třešní, která dávala v tomto parném počasí příjemný stín.

Paní ředitelka pronesla slavnostní přípitek a osvěžující citronáda šla rychle na odbyt. Děti si přály hamburger, hranolky s domácí tatarkou. Paní kuchařky připravili krásně naservírované jídlo a všichni jsme si pochutnali. Překvapením byl lehký ovocný dezert.

Děkujeme všem zaměstnancům školní jídelny za přípravu již tradičního přátelského posezení v týdnu loučení s naší devítkou. Příjemná atmosféra, chutné a syté jídlo 😊

Našim deváťákům přejeme, aby jim jejich pohodové vztahy vydržely i nadále a na středních školách se jim dařilo.

Mgr. Jitka Vystavělová