Zaostřeno nejen na budoucnost

Jsme v éře digitálního vzdělávání a v naší MŠ tomu není jinak! Nový displej přináší dětem možnost objevovat nové formy učení. S interaktivními hrami, vzdělávacími aplikacemi a zajímavými prezentacemi se učení stává zábavnou a interaktivní zkušeností. Podporujeme tak rozvoj dětského poznání v moderním prostředí, které stimuluje jejich kreativitu a zvědavost.

Každý den v naší mateřské škole je plný radosti, objevování a učení! Ráno děti vstupují do prostředí plného smíchu a her, kde se střídají v různých aktivitách, které podporují jejich rozvoj. Od kreativních dílen až po pohybové aktivity a zážitkové učení venku – každý den je plný nových dobrodružství a příležitostí k růstu.

Minulý týden ve školce byl zasvěcen slunci a měsíci! Děti se v rámci našeho tematického dne ponořily do fascinujícího světa vesmíru. Prozkoumávaly tajemství sluneční soustavy a vydaly se na cestu raketou do vesmíru. Děti si sestavily raketu z víček od pet lahví. Vyrobily si sluníčko pomocí barevných papírů a lepidla, kdy si procvičily techniku lepení, stříhání a jemnou motoriku.